Поіменне голосування №- «Протокол про результати поіменного голосування на 27 позачерговій сесії 7 скликання Тростянецької селищної ради від 9 липня 2019 року.»
Скликання: | 7 скликання |
Сесія: | 27 позачергова сесія |
Тип документу: | Поіменне голосування |
Дата: | 09.07.2019 |
Номер документу: | - |
Назва документу: | Протокол про результати поіменного голосування на 27 позачерговій сесії 7 скликання Тростянецької селищної ради від 9 липня 2019 року. |
Прикріплені файли: |
|
Приміщення Тростянецької селищної ради 15.00 год.
№ П/п |
Прізвище, ім’я, по батькові селищного голови та депутатів селищної ради |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
10 |
11 |
12 |
|
Червонецька Людмила Іванівна |
за |
за |
за |
за |
за |
за |
за |
за |
за |
за |
за |
за |
|
Шевчук Ніна Василівна |
за |
за |
за |
за |
за |
за |
за |
за |
за |
за |
за |
за |
|
Вдов Олександр Олександрович |
відсутній |
|
|
|
|
|
|
|
|
|||
|
Томін Наталія Іванівна |
за |
за |
за |
за |
за |
за |
за |
за |
за |
за |
за |
за |
|
Соколюк Василь Петрович |
відсутній |
|
|
|
|
|
|
|
|
|||
|
Науменко Таїсія Іванівна |
за |
за |
за |
за |
за |
за |
за |
за |
за |
за |
за |
за |
|
Гаврилюк Любов Євгенівна |
за |
за |
за |
за |
за |
за |
за |
за |
за |
за |
за |
за |
|
Павленко Катерина Анатоліївна |
відсутня |
|
|
|
|
|
|
|
|
|||
|
Заставнюк Руслан Олександрович |
відсутній |
|
|
|
|
|
|
|
|
|||
|
Костенко Михайло Семенович |
за |
за |
за |
за |
за |
за |
за |
за |
за |
за |
за |
за |
|
Середа Ольга Вікторівна |
відсутня |
|
|
|
|
|
|
|
|
|||
|
Щуренко Сергій Петрович |
відсутній |
|
|
|
|
|
|
|
|
|||
|
Усенко Анатолій Васильович |
за |
за |
за |
за |
за |
за |
за |
за |
за |
за |
за |
за |
|
Асауленко Наталія Анатоліївна |
відсутня |
|
|
|
|
|
|
|
|
|||
|
Кричковська Оксана Євгенівна |
за |
за |
за |
за |
за |
за |
за |
за |
за |
за |
за |
за |
|
Неїлик Юрій Миколайович |
за |
за |
за |
за |
за |
за |
за |
за |
за |
за |
за |
за |
|
Вдовиченко Наталія Порфирівна |
за |
за |
за |
за |
за |
за |
за |
за |
за |
за |
за |
за |
|
Марингос Володимир Іванович |
за |
за |
за |
за |
за |
за |
за |
за |
за |
за |
за |
за |
|
Щуренко Максим Миколайович |
за |
за |
за |
за |
за |
за |
за |
за |
за |
за |
за |
за |
|
Тарасюк Євгенія Іванівна |
відсутня |
|
|
|
|
|
|
|
|
|||
|
Колесник Наталія Леонідівна |
за |
за |
за |
за |
за |
за |
за |
за |
за |
за |
за |
за |
|
Пунько Сергій Васильович |
за |
за |
за |
за |
за |
за |
за |
за |
за |
за |
за |
за |
|
Рябокінь Андрій Дмитрович |
за |
за |
за |
за |
за |
за |
за |
за |
за |
за |
за |
за |
|
Білик Володимир Вікторович |
відсутній |
|
|
|
|
|
|
|
|
|||
|
Белали Анатолій Іванович |
відсутній |
|
|
|
|
|
|
|
|
|||
|
Сухина Наталія Леонідівна |
відсутній |
|
|
|
|
|
|
|
|
|||
|
Ткач Олег Андрійович |
за |
за |
за |
за |
за |
за |
за |
за |
за |
за |
за |
за |
Голова лічильної комісії Заставнюк Р.О.
Члени лічильної комісії:
- Рябокінь А.Д.
- Усенко А.В.