Демидівчани відзначили 74-ту річницю Перемоги над нацизмом

Дата: 10.05.2019 15:35

Демидівчани  відзначили 74- ту річницю Перемоги  над нацизмом

Щороку 9 травня ми повертаємося до незабутньої весни 45-го, згадуємо тих, хто у жорстокій битві виборов нашу перемогу. 74-ту річницю Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні відзначили наші Демидівчани . Розпочалися заходи в селі Демидівка 09 травня 2019 року біля пам’ятника загиблим воїнам з заупокійного молебню за загиблими у роки війни. Потім відбувся урочистий мітинг, який відкрила та привітала односельчан зі святом виконуюча обов’язки старости села Демидівки Любов Василівна Марущак. Також з вітальним словом до присутніх звернулися: голова ради ветеранів Любов Василівна Баламут та керуючий Демидівською філією ПрАТ «Зернопродукт» Іван Михайлович Хрунь. В знак пошани до загиблих героїв у Другій світовій війні присутні поклали квіти до пам’ятника та вшанували хвилиною мовчання. Патріотичними, пронизливими, чуттєвими виступами привітали присутніх учні ДемидівськогоНВК,аматорський вокальний жіночий ансамбль «Берегиня» та фольклорний ансамбль «Надвечір`я». Продовжилося свято в парку відпочинку де лунали патріотичні пісні і пригощали солдатською кашею та юшкою.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)