Тростянецька селищна об'єднана територіальна громада
Вінницька область, Тростянецький район

Як залучити гранти для розвитку громади

Дата: 29.05.2019 16:57

Сьогодні,29 травня,на запрошення Тростянецького селищного голови Людмили Червонецької, з навчальним візитом побували працівники Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування -  перший  заступник  керівника Секретаріату,завідувач Центру розвитку інвестиційної спроможності та залучення ресурсів Володимир Репей,директор центру комунікацій,зовнішніх зв’язків та залучення грантових ресурсів Ольга Оліник, координатор по написанню проектів, спеціаліст Секретаріату Вікторія Захарчук,які  надали навчальні рекомендації по написанню грантових проектів та залученню  додаткових коштів керівникам навчальних закладів   та працівникам структурних підрозділів селищної ради .

Так,виступаючи перед присутніми,Володимир Іванович ознайомив з роботою Центру та результатами 16 обласного конкурсу  проектів розвитку територіальних громад.Ольга Олійник  розповіла про фонди-донори з якими можлива співпраця, а Вікторія Захарчук зробила аналіз проектів,що були подані на 16 обласний конкурс,їх сильні та слабкі сторони.

На завершення зустрічі сторони домовилися про співпрацю у пошуках та залученні інвестицій в громаду.