Світ твоїх прав

Дата: 31.05.2019 13:02

Щороку в перший день літа у світі і в Україні відзначають Міжнародний день захисту дітей – свято радості й надії. Ми дорослі повинні усвідомити, що турбота про дітей, пріоритети їх інтересів над нашими мають стати для нас філософією життя.

Це свято – ще один привід нагадати про права дітей, адже сьогодні в нашій країні постають нові виклики у сфері захисту дітей у зв’язку з ескалацією насильства, бойових дій на території областей України

“Світ твоїх прав” – під такою назвою відбулося засідання круглого столу у НВК “СЗШ І-ІІІст. №1 -гімназія”и смт. Тростянець, яке організувала провідний бібліотекар “Публічної бібліотеки Тростянецької селищної ОТГ” Оксана Барчук. У заході взяли участь начальник служби у справах дітей Тростянецької селищної ОТГ Вікторія Рєзнік, начальник Тростянецького РВДРАЦС Головного ТУЮ у Вінницькій області Ірина Чернієнко та учні 7-8 класів. Діти ознайомилися зі своїми правами, обов’язками, отримали юридичні консультації по питаннях “Правові орієнтири для кожної дитини”, “Про відповідальність неповнолітніх за порушення прав”, ознайомилися з юридичною літературою по темі “Твої права закріплені законом”.

.Кожна дитина має повне право бути захищеною, розвиватися й навчатися для кращого майбутнього.