Тростянчани на фольклорному святі

Дата: 10.06.2019 13:58

8 червня  2019  року  в  селі  Зятківці  Гайсинського  району  відбулось  традиційне фольклорне свято  імені   Гната  Танцюри  з  нагоди  118 –ї річниці  від  дня  народження  українського  фольклориста, етнографа, краєзнавця, педагога, який  народився  в  цьому  селі  і  впродовж  свого  непростого    життя  записав  тисячі  пісень , казок, легенд, переказів, загадок, що  увійшли  в  фольклорні    збірники  та  книги.

В  цьому  прекрасному   обрядовому  дійстві   вперше  прийняв  участь   жіночий вокальний  ансамбль  «Мамина  вишня»   Центру  культури  і  дозвілля  Тростянецької  селищної ОТГ ( керівник   Борис Супрун). Записана  Гнатом Танцюрою  пісня «Багач, мамцю», яку  виконав  ансамбль, дзвінко  лунала  в  своєму  вільному  співі, перекликаючись  із  минулим, але  не  забутим!

Катерина Береза

Директор Центру  культури і дозвілля