У Тростянці  відсвяткували День батька

Дата: 16.06.2019 19:12

У Тростянці  відсвяткували День батька
17 червня 2019 року  у парковій зоні смт. Тростянець відбувся захід  присвячений святкуванню Дня Батька. Це свято цього річ в Україні відзначають вперше на офіційному рівні. Для кожного в житті тато відіграє ключову роль. Це наставник, це підтримка, це приклад і опора. Багато свят ми присвячуємо мамам, але батько – це друге крило любові до дитини. І його роль у вихованні донечок і синочків дуже важлива. Тож сьогоднішнє свято було  присвячено їм – нашим мужнім, хорошим і добрим татусям.
У програмі заходу відбулись змагання між найкращими татусями, були проведені ігри також  організовані інтелектуальні, спортивні естафети та творчі конкурси. Татусі заплітали донечкам коси та танцювали танці..
На завершення свята діти з батьками залишили свої долоньки на символічній карті долоньок. Хай між батьками і дітьми вічно панує повне взаєморозуміння, повага, радість від спілкування.