Проведено засідання виконкому Тростянецької селищної ОТГ

Дата: 24.06.2019 15:34

Проведено засідання виконкому Тростянецької селищної ОТГ

24 червня 2019 року  Тростянецький селищний голова Людмила Червонецька провела  чергове засідання виконкому.
   На порядок денний було винесено та розглянуто 7 питань,серед головних питання: «Про  підготовку закладів освіти Тростянецької ОТГ до нового 2019/2020 навчального року». З даного питання доповідала начальник відділу освіти, культури, медицини, молоді,спорту та соціального захисту Тетяна Шерстюк, яка проінформувала,що з метою забезпечення організованого початку 2019/2020 навчального року  перед відділом освіти, культури, медицини, молоді та спорту Тростянецької ОТГ  та Тростянецькою селищною об’єднаною територіальною громадою постає ряд завдань та зобов’язань, які потрібно виконати до початку навчального року.
    Першочерговими завданнями у 2019-2020 н.р. є:
-    продовження впровадження навчання програми Нової української школи;
-    профілізація старшої школи;
-    забезпечення інклюзивного навчання дітей з особливими освітніми потребами;
-    забезпечення рівного доступу до якісної освіти;
-    матеріально-технічне забезпечення закладів освіти.
    У трьох закладах загальної середньої освіти буде сформовано 34 класи, де навчатиметься 750 учнів (у попередньому навчальному році 741 учень), що на 9 дітей більше.     До першого класу буде зараховано 86 дітей, які будуть об'єднані у 3 класи.
  З метою забезпечення 100% охоплення дітей шкільного віку відповідною освітою щорічно проводиться облік дітей відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 13.09.2017 р. №684 «Про затвердження Порядку ведення обліку дітей шкільного віку та учнів» та аналіз охоплення дітей дошкільною освітою, здійснення заходів щодо 100% охоплення дошкільнят п’ятирічного віку відповідною освітою
    Питання покращення умов перебування, навчання, харчування забезпечення учнів та вихованців закладів освіти – є першочерговими для керівництва громади. Про це свідчать заходи, що вже проведені – це реконструкція вбиралень, ремонт частини даху у НВК «СЗШ І-ІІІ ст. №1 – гімназія» смт. Тростянець, закупка пароконвектоматів та тістомісів для двох шкіл Тростянця. Придбання чудових парт та стільців для 1-х класів НУШ. Укладено договори на придбання шаф та дидактичних матеріалів для першокласників.
   Проводиться поточний ремонт у навчальних кімнатах  у ЗДО «Дивограй». У даному закладі планується капітальний ремонт харчоблоку. Також капітальний ремонт харчоблоку буде проведено у  НВК «СЗШ І-ІІІ ст. №1 – гімназія» смт. Тростянець. Такі капіталовкладення стали можливі завдяки перемозі у 16-му обласному Конкурсі проектів розвитку територіальних громад Вінницької області 2019 року.
              Закладами освіти Тростянецької ОТГ проводиться  комплекс заходів з підготовки до роботи в осінньо-зимовий період 2019/2020 року (косметичний ремонт приміщень котелень, систем опалення);
         З метою організованого початку опалювального сезону 2019/2020 року потрібно буде виконати ряд заходів, у тому числі:
-  перевірку вентиляційних каналів газових котелень закладів;
- провести  роботу щодо  укладання  договорів на повірку манометрів в котельнях закладів освіти та перевірку стану захисту від блискавки для будівель і споруд.
-  провести заміну котла у Тростянецькій СЗШ І-ІІІ ст. №2.
Також членами виконавчого комітету були розглянуті питання:
-про відзначення  23-ї річниці Конституції України;
-про надання пільг по сплаті батьківської плати;
-про виділення матеріальної допомоги на лікування;
-про надання дозволу на впорядкування адресного господарства;
-про видалення зелених насаджень та ін..
   По всіх питаннях порядку денного членами виконавчого комітету прийнято відповідні рішення.