Випускний вечір у Тростянецькій СЗШ І-ІІІступенів №2

Дата: 27.06.2019 08:54

26 червня 2019 року  в стінах  Тростянецької СЗШ №2 відбувся випускний бал.
    Випускний  – свято, яке буває лише раз у житті кожної людини. У ньому зустрічаються світлі надії і біль розлуки, радість зустрічі з майбутнім та сум прощання. Адже, приходить час, коли єдина шкільна стежина для всіх випускників розходиться у різні напрямки і перед ними відкриються тисячі доріг, де кожен з них обере свій особистий життєвий шлях.
У шкільному житті кожного учня випускний вечір є найбільш значущим і урочистим днем.
Довгі одинадцять років на нього чекають як самі школярі та їх батьки, так і вчителі.
   З цією важливою подією випускників  прийшли привітати голова Тростянецької селищної ОТГ Людмила Червонецька, секретар Наталія Вдовиченко, начальник відділу освіти,культури,медицини,молоді,спорту та соціального захисту Тетяна Шерстюк.
  « Мені сьогодні приємно вітати вас з визначною у вашому житті подією. Ви - перші випускники Тростянецької селищної об’єднаної територіальної громади. Ви - розумні, симпатичні, життєрадісні хлопці та дівчата. Сьогодні у вас у житті яскравий день, тож  запам’ятайте його, наче казку. Завтра у вас з'являться інші завдання. Я впевнена, що все у вас складеться. Визначте для себе цілі і досягайте їх.  Нехай щастить», - звернулася до випускників селищний голова. Після привітання керівництво громади вручили випускникам пам’ятні сувеніри та квіти.
З напутнім словом до випускників звернулася директор школи Тамара Задорожна та вручила випускникам свідоцтва про здобуття повної загальної освіти.
   Багато  теплих слів в цей вечір почули на свою адресу випускники. Усі вони об’єднані побажаннями успіху, кар’єрного росту, а насамперед – людяності, про яку ніколи не можна забувати.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)