Останній шкільний вальс випускників «НВК СЗШ І-ІІІст. №1 гімназії» смт. Тростянця 2019 року

Дата: 28.06.2019 20:02

28 червня2019 року,  в знаменну річницю Конституції України,на шкільному подвір’ї «НВК СЗШ І-ІІІст. №1 гімназії» смт. Тростянця, панував піднесений настрій та особлива, тепла, сонячна атмосфера, адже   одинадцятикласники цього навчального закладу відзначали випускний. Зі школою прощались 24 випускники 2019 року.

Вже колишні учні успішно здали випускні екзамени та здобули повну загальну середню освіту. Цього вечора вони отримали свідоцтва про  здобуття повної загальної середньої освіти,які  вручила  директор навчального закладу Валентина Пужайло.

За успіхи в навчанні медалями були нагороджені троє випускників.

Для випускників, їхніх рідних та вчителів була організована велика концертна програма, щирими словами провели в доросле життя своїх дітей та вихованців батьки та вчителі.

З цією важливою подією випускників прийшли привітати голова Тростянецької селищної ОТГ Людмила Червонецька, секретар Наталія Вдовиченко та начальник відділу освіти,культури,медицини,молоді,спорту та соціального захисту Тетяна Шерстюк. Селищний голова привітала всіх присутніх з Днем Конституції України та випускників зі святом. Зокрема,вітаючи випускників Людмила Іванівна сказала: «Дорогі випускники Тростянецької селищної об’єднаної громади!Ось і закінчився черговий етап у вашому житті. Ви переходите в доросле життя, більш відповідальне. Нехай у вашому житті буде багато добра, нехай завжди буде в серці любов, а поруч ідуть друзі, які підтримають і допоможуть! Нехай усі ваші заповітні мрії збудуться. Бажаю Вам,де б ви не були пам’ятати про своїх батьків і місце де ви народились і зростали. Удачі вам, нових досягнень, щастя і успіхів у подальшому житті!».

Після привітання керівництво громади вручили випускникам пам’ятні сувеніри ,солодощі та квіти.

Багато ще теплих слів в цей вечір почули на свою адресу випускники.

Приємні емоції, святковий настрій, радісний сміх і сльози розлуки панували впродовж всього вечора. А там, на сході сонця, їх чекає нове, незвідане, самостійне, доросле життя. Молоді, сильні, здорові, перспективні, здатні втілити мрії в реальність люди – це випускники Тростянецької громади, це наш сьогоднішній день і наше майбутнє.

То ж у добру путь!

Фото без опису      Фото без опису

Фото без опису    Фото без опису

Фото без опису             Фото без опису