Тростянецька селищна об'єднана територіальна громада
Вінницька область, Тростянецький район

Робоча нарада суб'єктів соціальної роботи

Дата: 02.07.2019 15:25

02 липня 2019 року за ініціативи служби у справах дітей Тростянецької селищної ради проведено  робочу зустріч з питань надання послуг фахівцями мобільних бригад соціально-психологічної допомоги постраждалим від насильства. До наради було  залучено начальника служби у справах дітей Тростянецької селищної ради, провідного спеціаліста відділу освіти, культури, молоді, спорту та соціального захисту Тростянецької селищної ради та фахівця із соціальної роботи Тростянецького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, які дотичні до реагування на випадки насильства.

У ході зустрічі фахівці мобільних бригад розповіли про результати своєї роботи, практичні аспекти роботи із жінками, чоловіками, дівчатками та хлопчиками, які постраждали від домашнього насильства та насильства за ознакою статі. Керівник мобільної бригади розповів про результати оцінки потреб та потенціалу державних і недержавних організацій і установ, що надають послуги з питань протидії насильству в кожному місті та районі, де працюють бригади.

Учасниками обговорено постанови КМУ «Про затвердження Типового положення про мобільну бригаду соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі», «Про затвердження Типового положення про притулок для осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі».