Розпочали роботи щодо поліпшення екологічної ситуації в громаді.

Дата: 09.07.2019 14:01

08 липня 2019 року в приміщенні ДП «Тростянецький спиртовий завод» за участю в.о директора підприємства Б.Білейчука, представників: ТОВ «САНВОТЕР КОНСТРАКШЕН», ДУ «Вінницький обласний лабораторний Центр МОЗ України»,директора ПрАТ "Біолік" з м. Ладижин  П. Сандула, голови Тростянецької  селищної ОТГ  Л. Червонецької та представників громадськості Тростянця  і Ладижина проведено виробничу нараду по питанню застосування препарату "Оксидол" на полях фільтрації ДП «Тростянецький спиртовий завод» щодо знешкодження зловонного запаху та поліпшення екологічного стану в селищі. Також, працівниками обласного лабораторного центру було відібрано проби в повітрі до застосування препарату.
     Сьогодні,09 липня, 50 кг біорегенератора "Оксидол"  розпочали  вносити  на 20 га полів фільтрації. Науковці мають чітке твердження, що зловонний запах  зникне за 6-9 днів. Це мають відчути жителі громади. Про результати проведеної роботи будемо повідомляти.