Відбулася позачергова сесія Тростянецької селищної ради

Дата: 10.07.2019 10:42

09 липня 2019 року під головуванням Людмили Червонецької відбулася 27 позачергова сесія  Тростянецької селищної ради сьомого скликання.
У роботі пленарного засідання взяли участь 15 депутатів селищної ради, керівники відділів, що причетні до підготовки проектів рішень сесії .
На порядок денний було винесено 12 питань. Серед яких депутати затвердили Програму «Комплексної підтримки сім`ї, запобігання домашньому насильству,забезпечення рівних прав і можливостей жінок та чоловіків,попередження торгівлі людьми», внесли зміни до рішення 14 сесії селищної ради 7 скликання від 21 грудня 2018 року №123 «Про місцевий бюджет об’єднаної територіальної громади на 2019 рік».  Також розглянули та затвердили 8 земельних питань,які стосувалися затвердження технічної документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки, передачі земель у безкоштовну власність, припинення права користування земельними ділянками шляхом розірвання договору оренди землі та ін.