Привітали з 95-літнім ювілеєм

Дата: 11.07.2019 15:16

11 липня  свій 95-літній ювілей святкує ветеран праці Ядвіга Мар`янівна Заганяч з смт. Тростянця.
З цієї приємної нагоди за дорученням голови Тростянецької селищної ОТГ Людмили Червонецької  щирими словами, квітами і дарунками ювілярку вітала делегація селищної ради на чолі з головою ради ветеранів Аллою Ігорівною Голенченко  Ядвігу Мар`янівну  з Днем народження. Вітаючи іменинницю  вручили їй подяку за невтомну працю, активну життєву позицію та з нагоди 95-ти річчя з Дня народження та побажали їй міцного здоров’я, сімейного затишку, Божого благословення, життєвого оптимізму, бадьорості духу, любові та підтримки від родини, мирного неба над головою та ще довгих років життя.
 У цей святковий день  в теплому колі  іменинниця розповідала про свій життєвий шлях. Ядвіга Мар`янівна народилася у далекому 1924 році, працювала в торгівельній галузі. Чимало подій довелось пережити в своєму житті цій мужній жінці. Адже саме на долю її покоління випали роки голодомору, Другої світової війни, повоєнного лихоліття. Разом з чоловіком виховали доньку.
На жаль, з роками не міцнішає здоров’я, та у всьому ювілярці допомагає донька та онуки. Ядвіга Мар`янівна подякувала за привітання. Було приємно споглядати щасливі очі ювілярки.