Проект «Доступна освіта 2019» дає шанс отримати грант 10 тис. грн. на навчання

Дата: 17.07.2019 08:54

В Україні стартує новий інвестиційний проект для молоді – «Доступна освіта 2019», направлений на підтримку абітурієнтів та студентів ВНЗ. Переможцю буде вручено 10 тисяч гривень для оплати навчання в будь-якому вищому навчальному закладі України. Взяти участь у новому проекті може кожен бажаючий. Для цього достатньо написати аналітичну статтю на тему IT-технологій.

Проект «Доступна освіта 2019» направлений перш за все на підтримку перспективної, цілеспрямованої молоді України, яка мріє побудувати кар’єру, досягнути успіху.

Переможцю конкурсу буде вручений головний приз – грант на навчання у виші. Учасникам, які посядуть друге та третє місця, також будуть вручені заохочувальні призи.

Ініціаторами проекту виступили IT компанія SiteClinic та відомий портал бьюті індустрії Barb.ua. Представники цих компаній також увійшли до складу журі.

Ознайомитись с регламентом проведення конкурсу та його умовами можна на сайтах організаторів:

Для участі у проекті потрібно подати матеріали до 25 серпня. Участь у конкурсі безкоштовна. Результати будуть оголошені 3 вересня 2019 року.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)