Тростянецька селищна об'єднана територіальна громада
Вінницька область, Тростянецький район

Протокол №1 засідання

Дата: 17.07.2019 10:26

ПРОТОКОЛ № 1

засідання Громадської ради

при Тростянецькій селищній раді об’єднаної територіальної громади

15.05.2019 р.                                                                                              смт. Тростянець

Присутні: члени Громадської ради.

Запрошені на засідання:

• секретар селищної ради Вдовиченко Н.П.

Всього – 11 осіб.

Порядок денний:

1.Про обговорення та схвалення Положення про Громадську раду при

Тростянецькій  селищній раді об’єднаної територіальної громади.

Інформує: Мартошенко Тетяна Миколаївна - начальник відділу промоції,

комунікації та грантової діяльності.

2. Про обговорення та схвалення  Регламенту  громадської ради  при Тростянецькій

селищній раді об’єднаної територіальної громади.

Інформує : Федорович Галина Григорівна - голова Громадської ради.

3. Про обговорення  та схвалення Плану роботи громадської ради на 2019 рік  та

поквартально.

Інформує: Мартошенко Тетяна Миколаївна - начальник відділу   промоції,

комунікації та   грантової діяльності

1.Слухали: Про обговорення та схвалення Положення про громадську раду при Тростянецькій селищній раді об’єднаної територіальної громади.

Виступили: Мартошенко Тетяна Миколаївна - начальник відділу промоції,комунікації та     грантової діяльності,яка ознайомила присутніх з  основними аспектами Положення  про громадську раду при Тростянецькій селищній раді об’єднаної територіальної громади,її завданнями,правами та обов’язками її членів,організацією роботи.

Ухвалили: Погодити Положення про громадську раду при Тростянецькій селищній раді об’єднаної територіальної громади.

2.Слухали: .   Про обговорення та схвалення  Регламенту  громадської ради  при Тростянецькій селищній раді об’єднаної територіальної громади.

Виступили:  Мартошенко Тетяна Миколаївна- начальник відділу промоції,комунікації  та  грантової діяльності,яка ознайомила з Регламентом  громадської ради  .

Ухвалили: Затвердити Регламент  про громадську раду при Тростянецькій селищній раді об’єднаної територіальної громади.

3.Слухали: .   Про обговорення  та схвалення Плану роботи громадської ради на 2019 рік  та   поквартально.

Виступили: - Федорович Галина Іванівна – голова Громадської ради,яка зазначила,що для функціонування і роботи Громадської ради потрібно скласти план роботи. Я вношу пропозицію включити до плану роботи на ІІ квартал 2019 року питання «Забезпечення ліками онкохворих та створення комунальної аптеки»,- Про виконання Програми «Доступні ліки» в селищній ОТГ.

Виступив - Залевський Володимир Францович - заступник голови,який вніс пропозицію включити до плану роботи питання:

- Про стан та утримання доріг на території  ОТГ.

-Створення ОСББ та утримання прибудинкових територій в смт.Тростянець.

Виступила: Рогальська Віталіна Вікторівна - член Громадської ради, яка запропонувала розглянути питання Про охорону громадського порядку на території Тростянецької селищної ОТГ.

Виступила: Рябокінь Юлія Олександрівна - член Громадської ради, яка внесла питання  Про виконання законодавства України щодо надання всесторонньої допомоги учасникам АТО та їх сім`ям .

Виступила: Максименюк Антоніна Андріївна - член громадської ради,яка запропонувала питання:

- Організація  харчування дітей в закладах дошкільної

освіти та навчальних закладах громади.

-Про стан організації та проведення оздоровчої кампанії  дітей в Тростянецькій селищній ОТГ.

Ухвалили: Затвердити План роботи   Громадської  ради при Тростянецькій селищній раді об’єднаної територіальної громади.

Голова  Громадської ради                                                            Федорович Г.І.

Секретар  Громадської  ради                                                         Білоус Л.А.