В парковій зоні Тростянця будують літню сцену та дитячий ігровий  майданчик.

Дата: 23.07.2019 16:23

Як уже повідомлялось раніше, Тростянецькій  селищій об’єднаній  територіальній громаді,  на звернення Тростянецької селищної ради   і  жителів громади до Прем`єр міністра України Володимира Гройсмана  та Народного депутата Миколи Кучера,   розпорядженням  Кабінету Міністрів України  № 500-р від 10 липня 2019 року  «Деякі питання розподілу у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій» виділено кошти  у сумі 2млн 800 тис грн., у тому числі: 1млн 320тис. грн. на     реконструкцію дитячого ігрового майданчика в центральному парку в смт Тростянець  та 1млн.480тис. грн. на нове будівництво літньої сцени та павільйонів для глядачів в центральному парку селища. Сьогодні,23 липня, відповідно до виготовленої проектно-кошторисної документації   розпочалось будівництво зазначених рекреаційних об’єктів . В парковій зоні селища працює підрядна організація та  спецтехніка. Будівництво третьої черги  планується завершити до Дня селища.