В Тростянецькій селищній ОТГ готуються до відзначення 28-ї річниці незалежності України та Дня селища

Дата: 24.07.2019 15:41

24 липня, під головуванням Тростянецького селищного голови Людмили Червонецької, відбулось засідання оргкомітету з організації заходів, що проходитимуть в громаді Дня Державного Прапора України ,28-ї річниці незалежності України  та Дня  селища. Під час засідання було скоординовано дії відповідальних за святкування, уточнено план проведення  заходів на належному рівні.
         Селищний голова ознайомила усіх присутніх із запланованими заходами, які будуть проходити у нашій громаді.
        Відповідно до запланованих заходів, святкування розпочнеться 23 серпня з  тематичного заходу присвяченому Дню Державного Прапора України. Також відбудуться урочисті заходи з нагоди 28-ї річниці схвалення Акта проголошення незалежності України за участю керівництва громади, району, представників органів місцевого самоврядування, депутатів місцевих рад, громадськості. В ході урочистих заходів заплановано покладання квітів до пам’ятних знаків загиблим борцям за незалежність України .Релігійними організаціями будуть проведені  молебні за Україну та її захисників.
    Найбільше дійство відбудеться 25 серпня,яке присвячене  Дню селища. В рамках заходу заплановано задіяти 7 різноманітних локацій. Родзинкою свята стануть дитячий парад та відкриття літньої сцени ,дитячого ігрового майданчика та площадки для скейтбордингу та велосипедів. Також в програмі заходу відбудеться концертна програма за участю місцевих та професійних аматорів сцени. Завершаться святкування святковим феєрверком та молодіжною дискотекою на центральній площі.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)