Проведено чергове засідання виконавчого комітету Тростянецької селищної ради

Дата: 25.07.2019 14:20

25 липня 2019 року під час чергового засідання виконавчого комітету Тростянецької селищної ради, яке пройшло під головуванням селищного голови Людмили Червонецької, члени виконавчого комітету заслухали та обговорили питання порядку денного, що стосувалися як різних сфер життєдіяльності громади, так і окремих її жителів. Серед головних було розглянуто та прийнято рішення по питанню  затвердження нових тарифів на водопостачання та водовідведення.
Відповідно до плану роботи виконавчого комітету селищної ради, члени виконкому проаналізували стан розгляду звернень громадян в Тростянецькій селищній раді, що надійшли у першому півріччі  2019 року, та прийняли відповідне рішення.
 Серед планових питань, які розглянув виконавчий комітет, також було питання про відзначення в тростянецькій селищній ОТГ Дня державного прапора України,28-ї річниці незалежності України та Дня селища..
Також  членами виконавчого комітету було прийнято відповідні рішення по питаннях ,що стосувалися надання пільг по сплаті батьківської плати,виділення матеріальної допомоги на лікування,надання дозволу жителям селища на впорядкування адресного господарства,на знесення зелених насаджень,проведення земляних робіт та розміщення будівельних матеріалів тощо.