2000 тисячі кілометрів пішки: через Тростянець пройшов грузин литовського походження,який хоче створити «міст дружби».

Дата: 26.07.2019 16:02

Сьогодні ,26 липня,нашим селищем проходив  23-х річний житель Вільнюсу ,грузин за національністю Ніко Аміргулашвілі, який планує пройти 2000 кілометрів пішки, створивши символічний «міст дружби» між Литвою та Грузією. Шлях Ніко лежить через Польщу та Україну.
          В Тростянці у нього 48-й день ходи. Подорожує грузин пішки, маючи з собою набір туристичного спорядження. Щодня він проходить майже 30 кілометрів. Великі зупинки він робить лише у великих містах. Його Подорож розпочалася 9 червня. Ніко планує, що завершити свій проект вдасться 25 серпня. За цей час він хоче «збудувати мости дружби» між країнами та сприяти покращенню відносин між дружніми країнами.
      У Тростянці Ніко також знайшов друзів , ним став житель нашого селища Олександр Давидов.
        На центральній площі селища Ніко зустрівся та поспілкувався з Тростянецьким селищним головою Людмилою Червонецькою . Зокрема,він зазначив,що  пройшов багато міст,сіл та селищ,але таких, як наше зовсім мало.  Коли Людмила Іванівна запитала чи подобається йому у нас, він відповів,що сподобалось усе ,крім запаху. На завершення зустрічі селищний голова побажала Ніко щасливої подорожі та яскравих вражень. Далі подорож Ніко продовжилась у напрямку Чечельника  до Одеси.