Переможці Всеукраїнського фестивалю «Будь молодим-живи активно»

Дата: 29.07.2019 08:37

З 23 по 25 липня 2019 року   в місті Вінниці Департаментом соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації за підтримки Міністерства молоді та спорту України проводився  Всеукраїнський фестиваль «Будь молодим – живи активно».  Цьогоріч учасниками стали представники 16 областей України.  Троє одинадцятикласників Тростянецького ЗЗСО І-ІІІст. №1:Володимир Вольчик,Вікторія Цимбалюк та Анастасія Клименко взяли участь у фестивалі,де за результатами проведених змагань були нагороджені сертифікатами, медалями та кубком за зайняте 2 місце.
          Впродовж трьох днів учасники приймали участь у ІІІ етапах змагань:1-й  етап - «Фрізбі (Алтимат)».
 Наступного дня відбувся 2-й етап змагань на різних локаціях. До «Локацій на суші» увійшли: «Веселий баскетбол», «Шар маятний», «Тир», «Мега-волейбол», «Мотузкова переправа», «Командні лижі», «Краб», «Потрійні штани».
«Локації на воді» включали: «Перегони на рафтах», «Біляче колесо», «Перегони на SUP-бордах». Після обіду для учасників фестивалю розпочався 3-й етап змагань, що передбачав роботу за такими напрямками як: «Військова підготовка» (р-н Сабарів м. Вінниця), «Подолання смуги перешкод», «Розбирання і збирання автомату», «Ведення вогню зі стрілецької зброї».
   Завершальним етапом другого дня стала інтелектуальна гра «Що?Де?Коли?», яку провели в обласному молодіжному центрі «Квадрат».
  Під час проведення четвертого етапу змагань учасники фестивалю долучилися до майстер-класу та до змагань  із надання першої домедичної допомоги.
На завершення заходу відбулось нагородження учасників.  Наші діти прибули із фестивалю дуже задоволені. Крім нагород привезли багато позитивних емоцій.
Щиро вітаємо наших переможців!