Робочий візит селищного голови в с.Демидівку

Дата: 30.07.2019 16:34

30 липня 2019 року Тростянецький селищний голова Людмила Червонецька спільно з секретарем Наталією Вдовиченко та начальником відділу містобудування,архітектури, земельних ресурсів, житлово-комунального господарства та комунальної власності Наталією Колесник побувала з робочим візитом у селі Демидівка. В рамках робочого візиту селищний голова та в.о.старости Любов Марущак зустрілися з представником  СТОВ ім..Могильчака Володимиром Сєрих, де обговорили питання про укладання соціальної угоди щодо розвитку інфраструктури Демидівки,переглянули ставки орендної плати,обговорили питання оформлення документів на оренду водних об’єктов  та виготовлення проектної документації на земельні ділянки,які знаходяться в користуванні товариства.
    Також під час зустрічі сторони домовились   про фінансування  СТОВ ім..Могильчака ремонтних робіт та облаштування вхідної доріжки,сходів і навісу над вхідними дверима в Демидівському НВК.