Відбулася сесія Тростянецької  селищної ради

Дата: 02.08.2019 14:06

02 серпня 2019 року під головуванням селищного голови Людмили Червонецької  відбулася  чергова  28 сесія  7 скликання  Тростянецької селищної ради.
     Участь у засіданні взяли 16  депутатів з 26. Депутати затвердили порядок денний сесії , який складався із 16 питань та розпочали іх розгляд , під час якого  детально обговорили кожне  питання.
    Так,депутатами було розглянуто 3 питання ,що стосувалися виконання місцевого бюджету Тростянецької селищної ради,внесення змін  до бюджету та Бюджетного регламенту. По даних питаннях інформувала начальник управління фінансів Лариса Сандуляк. Також розглянули 3 питання ,що стосувалися функціонування та обслуговування установ освіти, по яких доповідала начальник відділу освіти,культури,медицини,молоді,спорту та соціального захисту Тетяна Шерстюк. Прийняли рішення про надання згоди на прийняття до комунальної власності Тростянецької селищної ОТГ  майна із спільної власності територіальних громад.
Депутати переглянули ряд земельних питань винесених на розгляд сесії,по яких  інформувала начальник відділу містобудування,архітектури,земельних ресурсів,житлово-комунального господарства та комунальної власності Наталія Колесник..
 По всіх питаннях порядку денного прийнято  відповідні  рішення.

Коментарі:

Наталія
2019-08-07 08:56:41

Поіменне голосування депутатів завжди висвітлюється на сайті. А от говорити від усієї громади уповноважено на сьогодні нині діючого голову, а не окремих жителів громади.

Віктор Овсянніков
2019-08-04 16:47:11

Хотілося б знати також хто голосує проти рішень, які підтримує вся громада

Заставнюк Валерій
2019-08-02 19:52:54

Доброго дня.Дякую Вам за Вашу роботу, але хотілось би, щоб на сайті вказували, які саме депутати (по фамільно та по якому району вони вибрані) присутні на сесії, а які відсутні.Так виборці будуть бачити реальну картину свого вибору.