Створюємо комфортні умови для навчання і перебування дітей

Дата: 07.08.2019 15:37

Селищний голова Людмила Червонецька проінспектувала проведення  поточних ремонтних робіт та підготовку  до нового навчального 2019-2020 років в  Тростянецькому закладі  загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1. Також в закладі розпочато реалізацію проекту 16 обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад  «Капітальний ремонт харчоблоку  в Тростянецькому  закладі  загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1».
  Варто зазначити,що з 1 січня 2019 року заклади освіти селища передані Тростянецькій селищній ОТГ,серед них і Тростянецький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1.В школі навчається 551 учень . Тож одним із першочергових і пріоритетних завдань  Тростянецької ОТГ стало покращення харчування дітей в навчальних закладах для забезпечення їх здорового розвитку.
   Даний проект реалізовується з метою реконструкції та оптимізації харчоблоку ,що дасть можливість належним чином забезпечити збалансованим харчуванням всіх учасників навчально-виховного процесу,що відповідатиме державним санітарним правилам  і нормам та наблизить до європейських стандартів.
   Загальна сума бюджету проекту складає 595 тис. грн..З селищного бюджету виділено 265 тис.грн.,з бюджету конкурсу 147,7 тис.грн.,решта коштів від організацій партнерів.