Оголошення про збір пропозицій для придбання житла  для дітей – сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування  та осіб з їх числа

Дата: 19.08.2019 13:33

Постановою Кабінету Міністрів України від 15.11.2017 року № 877 (в редакції постанови КМУ від 26.06.2019 № 616) затверджений Порядок умов надання у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування,  осіб з їх числа.

Відповідно до цього порядку Тростянецька селищна рада  має можливість вирішити питання придбання житла для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, що перебувають в селищній раді на квартирному обліку.

Враховуючи  вищезазначене, приймаємо пропозиції від власників нерухомого майна, які виявили бажання продати власні житлові об’єкти.

Власникам житла (будинків та квартир) необхідно подати такі документи:

• фотографії житлового приміщення (будинку, квартири);
  • копія правовстановлюючих документів на житлове приміщення (будинок, квартиру);
  • копія правовстановлюючих документів на земельну ділянку, на якій розташоване житлове приміщення  (у разі наявності);
  • копія технічної документації на житлове приміщення (будинок, квартиру), прийняте в експлуатацію в установленому законодавством порядку;
  • копії документів, які підтверджують відсутність заборон, арештів, іпотек щодо житлового приміщення (будинку, квартири) відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»;
  • довідки про реєстрацію місця проживання осіб у житловому приміщенні (будинку, квартирі), який придбавається.

За додатковою інформацією звертатися до служби у справах дітей Тростянецької селищної ради за адресою:

смт. Тростянець, вул. Шкільна, 1, тел.: 2 24 85