Вітання голови Тростянецької селищної ОТГ з Днем селища!

Дата: 24.08.2019 08:29

Шановні тростянчани  та гості селища!

Прийміть  вітання з нагоди святкування 421-ї  річниці з Дня народження селища!

День народження  нашого селища – це особливий день, бо саме в такі моменти ми відчуваємо в своїх серцях любов і гідність за свою малу батьківщину, сповнюємося почуттям єдиної родини.

Це свято об’єднує усіх, кому дорогим і рідним став Тростянець — його славне минуле і трудове сьогодення.   Не буває міст і сіл без  наполегливої праці людей, які їх творять, розбудовують, забезпечують життєдіяльність, як не буває і без любові до свого рідного краю. Наша маленька Батьківщина – це пам'ять про все те, що дороге нам в минулому. Це справи й люди сьогодення.

Ми з вдячністю згадуємо тих, хто творив його славетну історію, збагачував  традиції, розбудовував та боронив від ворога.

Усі досягнення, якими багате наше селище, складаються з щоденної праці, знань,вмінь і талантів його мешканців. Разом ми розвиваємося, покращуємо благоустрій, прагнемо набувати європейського  вигляду. Разом ми єдина і велика сім’я, яка прагне створити зручні й комфортні умови для свого комфортного проживання.

В цей святковий день,приємно відзначити і те, що ми громада – сильна своєю єдністю, яка може стояти за свої інтереси. Я дуже вдячна усім за це. Вірю – разом ми досягнемо іще вагоміших результатів у поліпшенні життя людей, примножимо славу нашої землі, працюючи на перспективу розвитку нашого краю.

Дякую кожному з Вас, шановні тростянчани, за всі добрі справи, наміри та починання, спрямовані на розвиток та благоустрій  Тростянця, покращення добробуту його жителів. Нехай нас завжди об’єднує любов і небайдужість до рідного містечка, адже саме спільними зусиллями кожного дня, кожного року ми маємо творити  заради майбутнього наших дітей та з поваги до наших батьків.

Від щирого серця вітаю всіх тростянчан з днем народження нашого селища! Зичу Тростянцю динамічного розвитку і процвітання,а усім жителям - бажаю міцного здоров’я, любові, достатку, сімейного тепла, щасливої долі й Божого благословення!

Нехай у кожній домівці панують мир і спокій, збуваються всі заповітні мрії та сподівання.

З Днем народження, Тростянець!

З повагою

Тростянецький  селищний  голова                                 Людмила ЧЕРВОНЕЦЬКА