ЗВЕРНЕННЯ ГОЛОВИ ТРОСТЯНЕЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ ОТГ З НАГОДИ ДНЯ ПАМ'ЯТІ ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ

Дата: 29.08.2019 11:32

Шановні жителі громади!
29 серпня 2019 року відповідно до Указу Президента  України  у нашій країні вперше вшановується  День пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.
Саме наприкінці серпня 2014 року сталася трагедія під Іловайськом. Тоді, за офіційними даними, загинули 366 українських бійців, близько 450 отримали поранення, 300 потрапили в полон, 84 досі вважаються зниклими безвісти.
«Іловайський котел» у наших літописах залишиться як величезне горе і водночас – приклад героїзму і самовіддачі тих людей, які, попрощавшись із життям, дивом повернулися додому живими.
За час неоголошеної війни на сході нашої держави ми втратили тисячі українців.
Кажуть, людина жива, доки жива пам’ять про неї. Сьогодні ми схиляємо голови на згадку про кожного українського захисника, який віддав життя за Батьківщину. Доземно вклоняємося мужності та самовідданості справжніх Героїв. Вони  – приклад патріотизму та незламності українського народу.
В пам’ять про подвиг військових маємо об’єднатися та щоденно наполегливо працювати – заради сильної та квітучої України. Вільної, незалежної держави, яка дотримується європейських цінностей.
Миру та злагоди нашій Батьківщині!
Героям слава!
Слава Україні!

З  повагою

Голова Тростянецької селищної ОТГ                                                                                       Людмила Червонецька