Відбулася перша серпнева  конференція педагогічних працівників  Тростянецької селищної ОТГ

Дата: 30.08.2019 14:44

Останні серпневі дні – традиційно час для проведення конференції працівників освіти.
Тож,30 серпня 2019 року,  в залі Тростянецької дитячої музичної школи  відбулася перша серпнева  конференція педагогічних працівників Тростянецької селищної ОТГ.
     Про  розвиток дошкільної, повної середньої та позашкільної освіти та пріоритетні завдання розвитку освітньої галузі громади  на 2019/2020 навчальний рік доповідала  начальник  відділу освіти культури, медицини, молоді , спорту та соціального захисту Тростянецької селищної ради Тетяна Шерстюк.  Доповідь  начальника була представлена  у  вигляді презентації  та обговорення актуальних питань розвитку освіти.
    З початком нового навчального року педагогів привітала  голова  Тростянецької селищної ради Людмила Червонецька, яка у своєму виступі подякувала ветеранам освітянської ниви за самовіддану працю,з побажаннями міцного здоров’я,довголіття  миру, добра, за те, що  виховали багато поколінь. Також Людмила Іванівна привітала педагогічні колективи та відзначила подяками за професіоналізм,надання високого рівня знань учням закладів,прояв креативних сучасних підходів до освітнього процесу та за результатами підготовки закладів до нового 2019/2020 року.
В конференції взяв участь і голова райкому профспілки працівників освіти району Валерій Єндерюков.
   Під час конференції  було відзначено подяками  кращих працівників освітянської галузі громади.
Шановні освітяни Тростянецької громади!
 Нехай же новий навчальний рік принесе усім здійснення найкращих мрій, наймудріших планів та найочікуваніших сподівань, а зерна науки, якими ви щедро засіваєте дитячі серця, дають добрі сходи і зростають у ваших душах урожаєм мудрості та натхнення.

Фото без опису              Фото без опису

Фото без опису   Фото без опису Фото без опису