Вітання голови Тростянецької селищної ОТГ з Днем підприємця

Дата: 31.08.2019 18:52

Шановні підприємці Тростянецької селищної ОТГ!

Прийміть вітання з професійним святом – Днем підприємця!

Займатися власною справою, розвиватися, ініціювати нові проекти, ризикувати – це дійсно велика праця, що заслуговує поваги і підтримки. Підприємці вносять істотний внесок як у підвищення якості життя громадян, так і в розвиток економіки країни.

Тому у цей день ми віддаємо належне праці людей, які з великим завзяттям і наполегливістю, з власної ініціативи і з справжнім ентузіазмом освоюють економічний простір, проявляють себе в різних сферах нашого життя.

Майбутнє нашого селища  нерозривно пов’язано з вашою роботою, тому як ви – підприємці, вносите значний внесок у поповнення бюджету, створюєте нові робочі місця, забезпечуєте жителів необхідними товарами і послугами, берете участь в благодійних акціях.

У день підприємця бажаю вам радості і щасливого життя. Бажаю швидко знаходити всі життєво важливі рішення і стрімко розвивати свою власну справу. Нехай менше трапляється невдач, а все, про що планується і про що мріється, здійснюється. Бажаю натхнення, терпіння, рішучості і сміливості, нових досягнень! Нехай удача розпорядиться правильно і справедливо!

Нехай життя приносить чудовий настрій і радує вас! Миру і добра!

З повагою

голова   Тростянецької селищної ОТГ                           Людмила Червонецька