НОВІ МІНІСТЕРСТВА В УРЯДІ УКРАЇНИ

Дата: 04.09.2019 10:30

Кабінет міністрів України на засіданні 2 вересня офіційно сформував нові міністерства. Відповідну постанову опубліковано на урядовому порталі.

Зокрема, прийнято рішення про перейменування низки міністерств:

• Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства - на Міністерство розвитку громад і територій;
  • Міністерство економічного розвитку і торгівлі - на Міністерство розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України;
  • Міністерство екології та природних ресурсів - на Міністерство енергетики та захисту навколишнього середовища України;
  • Міністерство у справах ветеранів - на Міністерство у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України.

Крім того, Мінагрополітики шляхом приєдналося до нового Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства; Міненерго - до Міністерства енергетики та захисту навколишнього середовища; МінТОТ - до Міністерства у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб.

Також уряд ліквідував Міністерство культури і Міністерство молоді і спорту, сформувавши на основі Мінінформполітики Міністерство культури, молоді та спорту України.

Цією ж постановою в новому Кабміні з'явилося Міністерство цифрової трансформації, яке реорганізовано з Державного агентства з питань електронного урядування.