Тростянецька селищна об'єднана територіальна громада
Вінницька область, Тростянецький район

Фахівців фізичної культури і спорту Тростянецької селищної ОТГ привітали з професійним святом

Дата: 13.09.2019 13:52

Сьогодні,13 вересня, напередодні Дня фізичної культури і спорту, в приміщенні спортивного комплексу смт.Тростянця, в невимушеній атмосфері за філіжанкою ранішньої кави та чаю, відбулось привітання та відзначення кращих представників цієї сфери. Голова Тростянецької селищної ради Людмила Червонецька, заступник голови Михайло Гріщенко, секретар Наталія Вдовиченко та заступник начальника   відділу освіти,культури,медицини,молоді,спорту та соціального захисту Віталій Кульчиковський привітали з професійним святом спортсменів, тренерів, фізкультурників, працівників організацій та установ фізичної культури і спорту .

У вітальному слові Людмила Іванівна звернулась до присутніх з найщирішими вітаннями з нагоди свята , побажала їм міцного здоров’я, олімпійського довголіття, спортивних та життєвих перемог і  успіхів в усіх звершеннях . Подякувала тростянецьких сподвижників спортивної галузі за плідну працю на користь територіальної громади,значний особистий внесок у справу навчання і виховання підростаючого покоління , з нагоди професійного свята Дня фізичної культури і спорту та відзначила грамотами і пам’ятними сувенірами.