Проведено засідання виконкому

Дата: 26.09.2019 14:26

26 вересня 2019 року, під головуванням селищного голови Людмили Червонецької відбулося чергове засідання   виконавчого комітету Тростянецької селищної ради. Члени виконкому розглянули 13 питань порядку денного,зокрема,затвердили Положення про енергетичний моніторинг в Тростянецькій селищній ОТГ,Положення про проведення конкурсу на управителя багатоквартирного житлового будинку,плани заходів з відзначення Дня людей похилого віку та Дня ветеранів і Дня Захисника України. Також прийняли рішення про забезпечення безкоштовним харчуванням учнів шкіл з соціально-незахищених категорій населення та рішення по наданню пільг по сплаті батьківської плати. 6 жителям громади віком від 95 до 100 років  виділили матеріальну допомогу до Дня людей похилого віку та Дня ветерана,3 жителям - на лікування,3 – на поховання та 1 чоловіку відповідно до Програми про службу в Збройних Силах України .  У ході засідання членами виконавчого комітету також   були прийняті рішення про здачу приміщення в оренду,про надання дозволу на впорядкування адресних господарств та ін..