Привітання голови Тростянецької селищної ОТГ з Днем ветерана та Днем людей похилого віку

Дата: 01.10.2019 08:03

Шановні ветерани та мешканці старшого покоління

Тростянецької громади!

1 жовтня в Україні відзначається День людей похилого віку та День ветерана, що засвідчує глибоку повагу до найстарших представників громади.

Цей день є символом єдності і спадкоємності поколінь – прекрасна можливість сказати теплі слова подяки батькам, матерям, ветеранам війни і праці, пенсіонерам і  всім літнім людям за особистий внесок у розвиток громади, за багаторічну самовіддану працю, доброту і мудрість.

Важко переоцінити ваші здобутки, за якими стоять наполеглива праця, мужність, героїзм і відвага кожного з вас. Ми можемо лише здогадуватися, скільки випробувань, болю і втрат довелося вам пережити і при цьому зберегти гідність, віру, любов, які ви пронесли через все своє життя.

У цей святковий день прийміть щирі вітання і глибоку вдячність за все, що зроблено Вами заради нашого майбутнього. Бажаю вам міцного здоров’я, довгих років життя, наповнених яскравими і щасливими подіями. Нехай близькі люди завжди оточують вас турботою і теплом!

Голова Тростянецької селищної

об’єднаної територіальної громади                   Людмила ЧЕРВОНЕЦЬКА