В Тростянецькій громаді відзначили День ветерана та День людей похилого віку.

Дата: 01.10.2019 14:18

1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, а в Україні і день ветерана, що засвідчує глибоку повагу  українського суспільства до найстарших представників суспільства. Це свято – не лише можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства.  З цієї нагоди в Тростянецькій селищній ОТГ вшановували поважних жителів громади.

В приміщенні дитячої музичної школи відбулися урочистості та святковий концерт.

З найкращими побажаннями та поздоровленями до людей поважного віку звернулася  голова  Тростянецької селищної ради Людмила Червонецька , голова Тростянецької селищної ради ветеранів Алла Ігорівна Голенченко та вручили грамоти і квіти активним жителям громади. Зокрема,звертаючись до присутніх в залі,Людмила Іванівна сказала: «Прийміть щирі вітання і глибоку вдячність за все, що зроблено Вами заради нашого майбутнього. Ваша праця, шанобливе ставлення – це незрівняний приклад для наслідування сучасній молоді. Низький уклін Вам до землі, дорогі ветерани та велика подяка за все що Ви зробили для своїх нащадків.  Бажаю Вам  – здоров’я, безхмарного неба, сил,наснаги , щастя та благополуччя! Нехай всі проблеми та незгоди обходять стороною, а добро, що ви робите, повертається сторицею!»

Цікавий та змістовний концерт глядачам подарували вихованці Тростянецької ДМШ,аматорський ансамбль «Мамина вишня» Тростянецького Центру культури та дозвілля,аматорський ансамбль «Надвечір`я» Демидівського СБК,солістка Ніна Стрілецька.Також свої власні вірші прочитала Євгенія Тарасюк.

Далі свято продовжилось в Центральному парку селища, де присутні мали можливість цікаво провести дозвілля та почастуватися кашею, юшкою, чаєм та смаколиками.