Відзначення Дня працівників освіти в громаді

Дата: 04.10.2019 13:54

Щорічно в Україні у першу неділю жовтня своє професійне свято відзначають працівники освіти.

В усі часи існування людства образ Учителя асоціюється з людиною, що несе вогник знань, радість відкриття нового, повсякденну готовність до самопожертви в ім’я високої ідеї. Тільки той педагог залишає частку себе в дітях, хто, не шкодуючи сил, творчої наснаги, таланту, вкладає в душі вихованців найбільші скарби -душевність, людяність, порядність.

Напередодні, 4  жовтня  2019 року,з професійним святом педагогів громади привітала  голова Тростянецької селищної  ОТГ Людмила Червонецька. Звертаючись до  освітян Людмила  Іванівна сказала, що  "Професія вчителя є унікальною, адже бути педагогом – велике мистецтво й щоденна жертовна праця. Ми усі родом зі школи. У всіх нас були вчителі й викладачі, які прищепили нам любов до знань, прагнення до навчання та пізнання, сіяли у серцях вихованців зерно прекрасного, світлого, вічного, - зазначила  вона. - Ви люди особливого ґатунку, які свої сили, знання та досвід віддають вихованню у кожній дитині потреби до самовдосконалення та самореалізації, готовності до праці на благо громади та  рідної України. Пам’ятайте, все, що Ви віддаєте від щирого серця, повертається до вас зі сторицею".

До  вітання   приєдналася начальник  відділу  освіти, культури, медицини,молоді, спорту та  соціального  захисту  населення  Тростянецької  селищної ради   Тетяна  Шерстюк.

Окрім того, за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток освіти, виховання підростаючого  покоління  та з нагоди Дня працівників освіти директору комунального  закладу «Тростянецький  будинок  творчості» Вірі Басюк вручено  Почесну грамоту Департаменту  освіти та  науки Вінницької ОДА.

Всім  присутнім  освітянам   за  сумлінну  працю  були  вручені  Подяки, квіти   та  подарунки.

Шановні освітяни! Хай засіяна невтомною працею ваша освітянська нива урожаїть новими талантами, яскравими особистостями та визначними перемогами й здобутками в житті, а слово вчителя буде завжди святим і чистим на землі.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)