Вітання голови Тростянецької селищної ОТГ з Днем працівників освіти

Дата: 04.10.2019 14:54

Шановні  вчителі,вихователі, працівники та ветерани освітянської ниви

Тростянецької селищної ОТГ!

Прийміть вітання з нагоди вашого професійного свята -  Дня працівників освіти, яке об'єднує всіх тих, хто відкриває нам двері у квітучий сад знань, науки, мудрості.

Так символічно склалося, що День працівника освіти ми святкуємо саме восени. Як гарна, погожа осінь обдаровує нас своїми багатствами, так і ви, даєте нам неоцінені скарби людських якостей, які є такими важливими у житті.

Діти - майбутнє нашої громади. І саме ви невтомно і наполегливо плекаєте це майбутнє - молоде покоління свідомих, талановитих громадян . Ви несете людям добро, вам вірять, до вашої думки прислухаються, у вас вчаться. Завдяки вашій повсякденній праці діти долучаються до тих невичерпних скарбниць знань, які допомагають їм обрати життєвий шлях, стати справжніми фахівцями своєї справи.

Від Тростянецької селищної ради,депутатського корпусу, виконавчого комітету, особисто від себе бажаю вам, дорогі освітяни, успіхів у вашій благородній педагогічній діяльності, нових творчих знахідок, міцного здоров’я, творчої енергії та людської поваги.

Нехай ніколи не згасає світло вашої душі, тепло вашого серця до обраної професії. Хай кожен ваш день повниться новою радістю та перемогою, хай здійснюються ваші плани в ім'я щасливого майбутнього України і нашої тростянецької громади. Зі святом Вас!

З повагою,

Голова Тростянецької селищної ОТГ                                      Людмила ЧЕРВОНЕЦЬКА