Тростянецька селищна об'єднана територіальна громада
Вінницька область, Тростянецький район

Оголошення про конкурс на заміщення вакантної посади

Дата: 07.10.2019 10:04

Оголошення

Відповідно до статті 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», постанови Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 року № 169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців», наказу  Головного управління державної служби від 29 грудня 2009 року №406 «Про затвердження Типових професійно-кваліфікаційних характеристик посадових осіб місцевого самоврядування», Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування Тростянецької селищної ради, затвердженого рішенням 12 сесії 7 скликання Тростянецької селищної ради від 16 листопада 2018 року №106, Тростянецька селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста I категорії відділу бухгалтерського обліку та звітності селищної ради.

До участі в конкурсі допускаються громадяни України, які мають:

• базову вищу освіту фінансово-економічного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра;

• знають Конституцію України, Бюджетний кодекс України, закони України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про службу в органах місцевого самоврядування", "Про запобігання корупції», «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» та інші акти законодавства, що регламентують бюджетні  відносини  і фінансово-господарську діяльність бюджетної установи;

• вільно володіють державною мовою;

• вміють працювати на персональному комп’ютері в режимі досвідченого користувача; досвід роботи з офісним пакетом Microsoft Office (Word, Excel, Power Point); навички роботи з інформаційно-пошуковими системами в мережі Інтернет.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії селищної ради наступні документи:

• заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходження служби;

• заповнену особову картку (форма П-2ДС) з відповідними додатками;

• дві фотокартки розміром 4х6;

• копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, про присвоєння категорії;

• декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік за формою та у спосіб, що встановлені Законом України «Про запобігання корупції»;

• копію документа, який посвідчує особу;

• документ про повну загальну середню освіту за умови, що такий документ підтверджує вивчення особою української мови як навчального предмета (дисципліни), або державний сертифікатом про рівень володіння державною мовою;

• копію військового квитку (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);

• та іншу інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації, тощо).

Документи приймаються протягом 30 – ти календарних днів з дня опублікування оголошення. Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається Загодиренко Юлією Петрівною, головним спеціалістом відділу правового забезпечення та адміністративних послуг селищної ради за адресою: смт. Тростянець, вул. Соборна, 77 та за тел. 2-24-85.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)