Відзначення Дня захисника України в громаді

Дата: 11.10.2019 15:18

День захисника України — державне свято, що відзначається в Україні 14 жовтня у день святої Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем Українського козацтва.

Сьогодні, 11жовтня 2019 року, напередодні  відзначення свята, в  селищі відбулися урочистості з нагоди Дня захисника України  під час яких присутні засвідчили свою повагу всім, хто носить військову форму, хто  захищає спокій наших домівок, приходить на допомогу у надзвичайну ситуацію, підтримує порядок та громадську безпеку.

На  центральній площі відбувся урочистий мітинг та покладання квітів до пам’ятників Меморіалу Слави. У  церемонії покладання квітів   взяла   участь голова Тростянецької  селищної ОТГ Людмила  Червонецька, голова  районної ради  Людмила Скапровська, в.о. голови  райдержадміністрації Таїсія Науменко, депутати, керівники установ, організацій, ветерани, учасники АТО  і ООС, громадськість селища.