Тростянчани вшановували захисників України

Дата: 15.10.2019 16:42

14  жовтня  2019  року  на  центральній  площі селища  біля Меморіалу  Пам’яті, в знак  вшанування  тих, хто  захищав  і  захищає  нашу  державу, її  суверенітет  та  з  нагоди  Дня  захисника  України  та  Дня  Покрови Пресвятої  Богородиці  за  участю  селищного  голови Людмили Червонецької, секретаря  селищної  ради Наталії Вдовиченко, учасників  АТО  на Сході  країни, працівників  селищної  ради, Благочинного  протоієрея ПЦУ  Михайла Торбахевича,  вірян Православної Церкви України, жителів  селища  відбувся  мітинг, молебень за  загиблих  воїнів  АТО  та   покладання  квітів до  пам’ятного  знаку. Під  час  заходу  до воїнів  АТО, до  батьків  загиблих, до всіх  присутніх  звернулася  Тростянецький  селищний  голова Людмила  Червонецька.

У  своїй  промові Людмила  Іванівна  зазначила: «Мені, як  представнику  влади,  хотілося б зробити все  можливе  і  неможливе  для  Вас  за  вашу  мужність  і  героїзм! І  нехай  в  нашій державі  складеться  все  так, щоб  для  Вас можна  було  зробити  багато  добрих справ.

Тростянець  славиться  своїми  синами. Вічна  пам’ять  загиблим. Слава  нашим  Героям! Слава Україні!»

Від громадської  організації «Патріот»  виступив  голова  організації, учасник АТО Максим  Щуренко, який   наголосив, що  захисники, які  загинули  в  зоні АТО  навіки залишаться  в  нашій  пам’яті.

Благочинний  протоієрей  ПЦУ  о. Михайло Торбахевич  разом  з вірянами   молився за  тих, хто  на  передовій, у  війську, хто  сьогодні  захищає  нашу  державу  і  просив  у  святої Богородиці  для  них  здоров’я, а  за загиблих  наших  земляків  був  відправлений  молебень.

Всі  присутні  хвилиною  мовчання  вшанували  пам’ять загиблих  наших  односельчан.

По закінченню   мітингу  за  сприяння Тростянецької селищної ради  учасники  АТО   за  святковим столом  мали  змогу  поспілкуватися та  обговорити питання  про  свої проблеми,   зокрема  про оздоровлення, зубопротезування,  матеріальне  забезпечення, а  також шляхи  їх  вирішення.