Відбулося  засідання 33-ї  сесії   7  скликання  Тростянецької селищної ради

Дата: 16.10.2019 13:45

Сьогодні, 16 жовтня, під головуванням селищного  голови Людмили Червонецької, відбулася чергова 33 сесія 7 скликання Тростянецької селищної ради.  Участь у засіданні взяли 16  депутатів з 26. На порядок денний було винесено та розглянуто 11 питань, які  попередньо обговорено  на  засіданнях  постійних  комісій.
    Так, депутатами було розглянуто 2 питання, що стосувалися місцевого бюджету  селищної ради, зокрема, внесення змін  до бюджету та звіт  про  виконання місцевого  бюджету  Тростянецької селищної об’єднаної  територіальної громади  за  9  місяців 2019 року . З даних питаннях інформувала виконуюча  обов’язки начальника  управління фінансів Тетяна Коломієць.

Також  депутати  розглянули  питання про  внесення  змін   до структури  апарату Тростянецької селищної ради  та  її виконавчих  органів, до штатної  чисельності  КЗ «Центр фінансового  обслуговування  закладів  та  установ  Тростянецької селищної ОТГ», до  структури  та  штатної  чисельності  працівників Тростянецької  селищної  комунальної  установи  з благоустрою, про які  інформував  Олег Ткач – голова постійної  комісії  з питань  регламенту, гласності, депутатської  діяльності  і  етики, прав  людини, законності  та  запобігання  корупції, начальник  відділу  правового забезпечення  та  адміністративних  послуг.

Про  надання  дозволу  на  списання матеріальних  цінностей, а  саме бібліотечного фонду, по  КЗ «Публічна бібліотека Тростянецької селищної ОТГ»  доповідала    директор закладу Анастасія Ліпніцька.

Депутати  заслухали начальника Служби у справах  дітей  Вікторію Рєзнікову про внесення  змін  до  Положення  про   комісію з питань  захисту  прав дитини  Тростянецької  селищної  ради.

Депутатами  також  були  розглянуті  питання  про  затвердження проектно – кошторисної  документації,  акту  приймання  передачі  майна  комунальної  власності, про  передачу матеріальних  цінностей.

По всіх питаннях порядку денного прийнято  відповідні  рішення.