Тростянецька селищна об'єднана територіальна громада
Вінницька область, Тростянецький район

Тростянецькі педагоги на святкуванні 100-ї річниці  Професійної школи м. Ходзежа

Дата: 21.10.2019 15:22

3 10 по 13 жовтня 2019 року в   польському місті Ходзеж  відбулося святкування 100 – ї річниці  школи професійної освіти. На святкування були запрошені делегації з різних країн, з якими співпрацює школа, в  тому  числі  й з  України. Делегацію з нашої  країни представляли вчителі  Тростянецького ЗЗСО І-ІІІ ст. №1 : Юлія  Фігура, Наталія Гонта  та   Антоніна  Городенська .В рамках святкування в польській школі були організовані майстер-класи всіх підприємств, які діють в містечку. Вчителі школи мали змогу відвідати шкільні кабінети, які на той час були облаштовані  як виставкові зали з різних напрямків професійної освіти.

Під час зустрічі було підписано договір про подальшу співпрацю між Професійною школою в місті Ходзеж та Тростянецьким ЗЗСО І-ІІІ ст. №1.