Радниця з комунікацій Вінницького центру розвитку місцевого самоврядування Людмила Васильєва побувала у Тростянецькій селищній ОТГ

Дата: 23.10.2019 15:46

Сьогодні,23 жовтня, з робочим візитом в Тростянецькій селищній ОТГ  побувала радниця із питань комунікацій Вінницького Центру розвитку місцевого самоврядування Програми ULEAD з Європою Людмила Васильєва. Метою  зустрічі було  обговорення питань інформаційної діяльності, комунікації, промоції  та грантової діяльності територіальної громади та надання рекомендацій. Зустріч відбулася  за участю Тростянецького селищного голови Людмили Червонецької.  Людмила Іванівна поділилася напрацюваннями  та здобутками Тростянецької ОТГ. Окремою темою стало обговорення  створення об’єктів інфраструктури  селища для рекреації та  відпочинку жителів  та гостей громади.