Участь юних  туристів у УІІ-у  фестивалі зі спортивного  орієнтування

Дата: 29.10.2019 10:49

Канікули у туристів проходять завжди цікаво! З 26 по 28 жовтня команда Тростянецького будинку дитячої творчості, у складі: Рослік Ангеліни, Масняка Максима, Гнатенка Сергія, Кравця Владислава, Залепи Владислава, Залепи Дениса , Ільченко Лізи, Мазура Ростислава взяли участь у сьомому фестивалі зі спортивного орієнтування «Гранів скликає друзів» ,що проходив у с. Гранів Гайсинського району. Змагання проводилися на дистанціях: мобільне орієнтування, коротка дистанція (у лісовому масиві «Вербич»), середня дистанція (лісовий масив ), нокаут-лабіринт,спринт . На таких змаганнях зі спортивного орієнтування ми побували вперше. Але маємо гарні результати: на дистанції «Мобільне орієнтування» -Масняк Максим та Рослік Ангеліна зайняли І місце у своїй віковій категорії, Залепи Владислав та Денис- зайняли ІІ місце у віковій категорії ЧЖ- 12; на дистанції «Спринт» Рослік Ангеліна посіла ІІІ місце серед групи дівчат Ж-16, на дистанції «Середня» - Залепа Владислав посів 4 місце, на дистанції нокаут - лабіринт Рослік Ангеліна увійшла в півфінал. Дуже вдячні організаторам даного фестивалю, які дійсно організували цікаві, корисні дистанції для учасників, адже саме на таких змаганнях діти отримують величезний досвід зі спортивного орієнтування, а також масу вражень від спілкування з однолітками.

За  інформацією

КЗ «Тростянецький будинок дитячої творчості»