В навчальних закладах громади відзначили День української писемності  та  мови

Дата: 11.11.2019 12:59

9 листопада всі свідомі українці відзначають День української писемності  та  мови . Навчальні  заклади  громади  теж не залишилась осторонь цієї події. В  Тростянецькій СЗШ І-ІІІ ст. №2 відзначення розпочалося ся  з  літературно-історичного екскурсу «Душа тисячоліть шукає себе в слові», підготовленого  «Публічною бібліотекою Тростянецької селищної  ОТГ». Плідно  попрацював і шкільний  клуб  шанувальників української мови, адже рекламний проєкт «Розмовляй українською» запам’ятається  старшокласникам  опрацьованими правилами  культури мовлення. На завершення тижня залишились найцікавіші заходи -  ярмарка  українських страв  та  книжкове дефіле. Учні 2-11 класів  спробували себе у ролі справжніх моделей, тільки демонстрували вони книги. Присутні  з цікавістю спостерігали  показ  книг української  класики, а також книг сучасних українських авторів. Тиждень став цікавою насиченою  подією шкільного життя .

В Тростянецькому ЗЗСО І-ІІІ ст. №1  в  5-7 класах  були проведені  різноманітні конкурси знавців рідної мови "Мово українська, мово  солов'їна". Учні із захопленням відповідали на питання, відгадували загадки, говорили скоромовки, показали себе справжніми  знавцями рідної мови.

Фото без опису Фото без описуФото без опису