Привітання голови Тростянецької селищної ОТГ з Днем працівників сільського господарства

Дата: 15.11.2019 14:04

Тростянецька селищна об’єднана територіальна громада  вітає  керівництво та працівників ТОВ «Україна-Т», Бершадської філії ПрАТ «Зернопродукт»,СТОВ ім. Могильчака, СФГ «Демидівське з професійним святом –   Днем працівників сільського господарства!

Це день, коли ми віддаємо  данину  пошани людям, що взяли на себе найважчу і найважливішу турботу – працювати на землі . Ваша праця свята і благородна, вона безперервна, як саме життя.

У непростих умовах сьогодення, окрім професіоналізму, працьовитості та самовіддачі, вам доводиться ефективно застосовувати і комерційний талант, і ділову ініціативу, і основи сучасного менеджменту, аби долати найбільші перепони та найскладніші умови ринку.

Нехай ваша природна мудрість і досвідченість, невтомність і наполегливість стануть запорукою добрих засівів, рясних сходів та щедрих ужинків, а вміле господарювання та постійне вдосконалення своєї роботи, забезпечать вагомі прибутки. Нехай і надалі тростянецька земля щедро колоситься пшеницею, засівається добром, береже і шанує свій найбільший скарб – людину-трудівника. Хай усі дні вашого життя завжди будуть ясними, ниви рясними, а дощі вчасними!

З повагою,

Голова

Тростянецької селищної ОТГ                                           Людмила ЧЕРВОНЕЦЬКА