Тростянецька селищна об'єднана територіальна громада
Вінницька область, Тростянецький район

Конкурс з призначення управителя  багатоквартирними будинками смт. Тростянець Вінницької області   не відбувся

Дата: 18.11.2019 11:27

31.10.2019 року завершився термін подачі документів  на конкурс щодо призначення управителя з управління багатоквартирними  будинками  смт. Тростянець  Вінницької області.

У зв'язку з відсутністю конкурсних пропозицій, за рішенням Конкурсної комісії від 11.11.2019 року конкурс щодо призначення управителя  з управління багатоквартирними будинками смт. Тростянець Вінницької області визнано таким, що не відбувся.

На підставі п. 6 Перехідних та прикінцевих положень Закону України «Про житлово-комунальні послуги», який набув чинності 01.05.2019 року, повторний конкурс з призначення управителя з управління багатоквартирними будинками смт Тростянець Вінницької області буде оголошено  після отримання протоколу зборів співвласників багатоквартирного будинку із проханням призначити управителя.

Виконавчий комітет Тростянецької селищної ради