Привітання голови Тростянецької селищної ОТГ з Днем Гідності та Свободи

Дата: 21.11.2019 09:09

Шановні земляки!

21 листопада українці відзначають одне із знакових свят в новітній історії України - День Гідності та Свободи. В цей день ми згадуємо доленосні події Помаранчевої революції та Революції гідності, і вшановуємо громадянський подвиг їх учасників, які стали на захист демократичних цінностей, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

Революція Гідності дала нам шанс змінити життя на краще та розпочати справжні перетворення в країні. Разом з тим вона змінила життя та бачення багатьох українців, згуртувала їх, народила   справжніх патріотів. Але шанс на зміни дістався надто дорогою ціною – ціною людських втрат. Вічною раною на серці кожного українця буде пам’ять про героїв Небесної Сотні , загиблих воїнів АТО та ООС, які власним життям заплатили за наше мирне та щасливе майбутнє. І наш обов’язок - зберегти пам’ять про них.

Бажаю усім нам добра, злагоди і непохитної віри  в розквіті України та щасливого майбутнього нашого підростаючого покоління.

Миру всім нам! Слава Україні! Шана героям!

З повагою,

Тростянецької селищної ОТГ                               Людмила  ЧЕРВОНЕЦЬКА