Відбувся зональний етап Гімназіади серед учнів закладів загальної середньої освіти Вінницької області з баскетболу серед дівчат

Дата: 28.11.2019 08:17
Кількість переглядів: 675

Фото без опису

27 листопада 2019 року в спортивному залі Тростянецького ЗЗСО І-ІІІ ст. №1 відбувся зональний етап Гімназіади серед учнів закладів загальної середньої освіти Вінницької області з баскетболу серед дівчат. В змаганнях прийняли участь команди Тростянецького ЗЗСО №1, м. Іллінці, с. Городківка Крижопільського району та міста Бершаді.
Змагання проводились по коловій системі.
Головним суддею змагань був запрошений суддя національної категорії ФБУ Сергій Дусь з м. Вінниця.
Першими на майданчик вийшли команди смт.Тростянця і  с.Городківки. В цій грі тростянчанки здобули впевнену перемогу з рахунком 46:9, у другій грі команда Іллінців здолала команду Бершаді - 24:13.

У другому турі команда Іллінців переграла команду Городківки 20:6, а команда Тростянця перемогла суперниць з Бершаді 44:12.

В останній грі дня команди Тростянця та Іллінців боролись за І місце в зоні. Гра видалась дуже напруженою і цікавою, дівчата з Іллінців почали гру впевненіше і повели в рахунку 4:0, потім відповіли двома влучними кидками тростянчанки - 4:4. Далі пішли гойдалки, Іллінецька команда вела перед, команда Тростянця наздоганяла і І чверть закінчилась з рахунком 12:10 на користь команди Іллінців. У ІІ чверті ситуація не змінилась, рахунок змінювався то один то в інший бік, а в кінцівці чверті вперед вийшли тростянецькі баскетболістки - 20:18.

ІІІ чверть видалась невдалою для обох команд, які ніяк не могли завершити результативно бодай одну атаку і тільки після тайм-ауту команда Тростянця здійснила ривок 4:0 і закінчила ІІІ чверть з рахунком 24:18. Цей успіх додав господаркам впевненості і в останній чверті вони довели гру до перемоги 34:22.
Отже І місце і путівку у фінал за 1-4 місця здобула команда смт.Тростянця,