Тростянецька селищна об'єднана територіальна громада
Вінницька область, Тростянецький район

На порядку денному - військово - патріотичне виховання молоді в громаді

Дата: 02.12.2019 11:01

Сьогодні , 2 грудня 2019 року,  селищний голова Людмила Червонецька   провела   щотижневу  апаратну нараду за участю начальників  структурних відділів  селищної  ради. На порядку денному було розглянуто ряд  господарських  питань  життєдіяльності  громади. Також  обговорено питання підготовки  та  відзначення  в громаді  Міжнародного  Дня  людей  з  інвалідністю, Дня  волонтера, Дня  Збройних Сил  України  і Дня  місцевого самоврядування.

Під  час  наради  було  розглянуто   питання  військово-патріотичного  виховання  молоді  в  громаді, а  саме  створення  стрілкового  клубу  на  базі  Тростянецького  Будинку  дитячої  творчості.

За  результатами  обговорення   Людмила Червонецька  надала керівникам структурних підрозділів відповідні доручення та  завдання на  поточний тиждень.