Нагороди знайшли своїх переможців

Дата: 03.12.2019 14:33

Минулого 2018-2019 навчального року 24 учні Тростянецької СЗШ І-ІІІст. №2 стали учасниками Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру», який започаткований  Львівським національним університетом імені І. Франка  в 1997 році. Тепер  це  наймасовіше  математичне та інтелектуальне  змагання  серед школярів  нашої  держави. Метою  цього  конкурсу   є  залучення  учнів  у  цікавий  та  пізнавальний  світ  математики.

В номінації «Малюк» для учнів 3-4 класів взяв участь 1 учасник, «Школярик» для учнів 5-6 класів - 9 учасників, «Кадет» для учнів 7-8 класів - 13 учасників, «Юніор» для учнів 9-11 класів - 1 учасник. Сертифікати отримали всі учні  школи : відмінний – 2 учасника, добрий - 4 учасника, сертифікат учасника конкурсу - 18 учнів.

Особливість  конкурсу  полягає  у  тому, що  ані  переможців, ані  переможених  немає.

Кожна  дитина  знає, що  це  насамперед  особиста  перемога.

Вітаємо  юних  математиків!