Проведено профілактичний захід «Сім’я і школа: дитинство без жорстокості та насилля»

Дата: 04.12.2019 16:30

В Тростянецькому ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 в рамках проведення Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» начальником служби у справах дітей Тростянецької селищної ради Вікторією Рєзніковою спільно з начальником Тростянецького міськрайонного відділу філії Державна установа «Центр пробації» Тетяною Капітун було проведено заняття з елементами тренінгу на тему «Сім’я і школа: дитинство без жорстокості та насилля», під час якого учнів ознайомлено з проявами різних видів насильства та особливостями поширення масових негативних явищ серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів.

Під час заходу була використана презентація, яка дала змогу отримати нові знання, визначити для себе наслідки насильницької поведінки, ознайомитися із рекомендаціями та порадами боротьби з булінгом у школі.